сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані понад 200 людей відвідали безкоштовні екскурсії у Дні європейської спадщини

  • Середа, 25 вересня 2019, 16:17

9213300121 і 22 вересня в Умані проходили заходи в рамках проєкту «Дні європейської спадщини». Понад 200 уманчан та гостей міста взяли участь у безкоштовних екскурсіях та майстер-класах, організатором яких виступив відділ туризму. Подібні заходи проходять у місті четвертий рік поспіль. 

Цьогоріч учасники проєкту окрім традиційних екскурсій та майстер-класів мали змогу відвідати пізнавальні лекції та інтерактивні перформанси. Загалом для гостей підготували шість локацій і 12 заходів, два з яких були абсолютно новими. Про це пише umannews.city.

92133002

Одна із нових екскурсій проходила у фентезі-парку «Нова Софіївка», де учасникам проєкту презентували крилатого Пегаса, японського самурая та українську садибу. В парку артисти театру малих форм «Реверанс» виконали для гостей знаменитий діалог Параски і дяка за твором Василя Гоголя.

92133004

У центральній частині міста відвідувачам заходу розповіли про культурне життя Умані кінця XVIII – початку XIX століття. Гості слухали історії та розглядали старі фото і ескізи із життя тогочасних містян.

92133006

Також учасникам проєкту презентували фрагмент із театральної вистави «На перші гулі», що йде у репертуарі Уманського міського будинку культури.

92133003

Крім того, відвідувачі проєкту «Дні європейської спадщини» побували на традиційних екскурсіях у підземеллях Василіанського монастиря в ДІАЗ «Стара Умань», музеї Уманського національного університету садівництва, Уманському краєзнавчому музеї, а також у Музеї культури та побуту Уманщини.

92133005

Вже чотири роки поспіль в рамках проєкту Дні європейської спадщини постійно працюють гіди-екскурсоводи Галина Никитюк, Наталія Михайлова та Шломо-Володимир Шварцман.

92133001

«Приємно, що уманчанам подобається наш проєкт, підтвердженням того є учасники, які вже кілька років поспіль відвідують заходи проєкту "Дні європейської спадщини". Ще одна приємність — цього року на наших екскурсіях побували групи із Києва та Кропивницького, які спеціально приїхали, щоб приєднатись до проєкт в Умані», ― зазначила в. о. начальника відділу туризму Світлана Паламарчук.

92133007

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати