сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський краєзнавець презентував фінальну книгу про історію вулиць міста ― ВІДЕО

  • Понеділок, 26 листопада 2018, 09:59

bb409dce852e96e0dab0490751622ffa21 листопада, з нагоди Дня Гідності і Свободи України в Умані відбулася презентація нової краєзнавчої збірки директора державного історико-культурного заповідника «Стара Умань» Владислава Давидюка. У книзі «Подорож вулицями старої Умані» зібрані цікаві факти про історію вулиць міста.

Презентація краєзнавчої збірки Владислава Давидюка проходила у конференц-залі ДІАЗ «Стара Умань». Краєзнавець розповів присутнім про кропіткий процес збору і опрацювання інформації та поділився найцікавішими фактами з історії уманських вулиць.

 

d968477e0992ee59ba3e9e05aa64a098

Також автор дослідження продемонстрував дореволюційні фотографії та світлини воєнних і повоєнних часів, що наочно ілюстрували, як змінювався вигляд будівель вулиць Умані.

давиддюк1

Раніше Владислав Давидюк опублікував три книги під спільною назвою «Історія уманських вулиць». Згодом краєзнавець вирішив ще раз опрацювати зібраний матеріал та із використанням нових джерел та фотографій видати об’єднану книгу під назвою «Подорож вулицями старої Умані».

bb409dce852e96e0dab0490751622ffa

«Всі книги Владислава Давидюка є результатом багаторічного дослідження історії вулиць нашого міста. Збірки поповнили бібліотечні фонди міських бібліотек та шкіл, а також наукових бібліотек навчальних закладів міста. Тож всі бажаючі можуть скористатися і пізнати таємниці історії міста Умань», ― зазначили у виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Нагадаємо, нещодавно кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України історичного факультету Уманського державного педагогічного університету Богдан Чорномаз отримав медаль «Борець за Незалежність України».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати