сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані знаходиться одна з найстаріших метеостанцій в Україні

  • П'ятниця, 14 вересня 2018, 11:41

meteo113 вересня 2018 року виповнилося 133 роки з часу заснування метеорологічної станції у місті Умань. Вона є однією з найстаріших в Україні, адже почала діяти при Уманському середньому училищі землеробства та садівництва ще у 1885 році.

Метеорологічну станцію відкрив і очолив викладач фізики, хімії та метеорології Уманського середнього училища землеробства та садівництва В. Поггенгполь. Він здійснював спостереження на станції впродовж 22 років.

В 1921 році метеорологічну станцію у місті Умань включили до Української метеорологічної служби.

meteo

«Наша метеостанція вже 133 років проводить спостереження, дані яких надходять в мережу Всесвітньої метеорологічної організації. Найстаріша станція на Черкащині є структурним підрозділом Черкаського обласного центру з гідрометеорології та входить до складу Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України», ― зазначається на сторінці Уманської метеостанції у Facebook.

meteo1

Архіви метеостанції у місті Умань вивчають фахівці Гідрометцентру України, Черкаського гідрометцентру, а також Центральної геофізичної обсерваторії та метеостанції.

«Ці матеріали допомагають зрозуміти причини змін погоди, бачити кількісні показники та в яких межах вони можуть змінюватися», ― зазначили в Уманській метеостанції.

125-710x434

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати