сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Побачила світ третя книга Владислава Давидюка із серії «Історія уманських вулиць». ВІДЕО

  • Неділя, 02 листопада 2014, 20:55

knuguНещодавно в Уманському педагогічному університеті відбулася презентація чергового краєзнавчого дослідження Владислава Давидюка «Історія уманських вулиць», - повідомляє сайт УДПУ.

 

 

Автор дослідження розповів про копіткий процес збору і опрацювання інформації, про те, як створювалася третя книга-альбом. А потім Владислав Миронович презентував багату історію та безліч цікавих фактів про одну із найстаріших вулиць в Умані – Садову.

 

Захоплююча екскурсія супроводжувалася демонстрацією дореволюційних фотографій та світлин воєнних і повоєнних часів, що наочно ілюстрували, як змінювався вигляд будівель вулиці Садової. З особливим інтересом студенти слідкували за історією будинків № 2 та № 28, адже саме в них розміщуються навчальні корпуси нашого університету.

 

Наприкінці зустрічі гості висловили слова вдячності автору книги Владиславу Давидюку та спонсору наукового проекту Володимиру Лауті, а також побажали натхнення й успіхів у подальшій діяльності.

 

А третя книга «Історія уманських вулиць», яка є результатом багаторічного дослідження історії вулиць нашого міста, поповнила бібліотечні фонди міських бібліотек та шкіл, а також наукової бібліотеки університету. Тож всі бажаючі можуть скористатися послугами бібліотек і пізнати таємниці історії міста Умань.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати