04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Запрошуємо в 3-х денну подорож до Львова - "Подорож з ароматом кави"!!!
Виїзд з Умані - 06.03.2016 За ці 3 дні ми з Вами зможемо відвідати найкращі заклади Львову - стародавні кавярні, Театр пива, легендарну Криївку... А також побачимо: Ансамбль площі Ринок, кожен з 45 будинків якої є шедевром архітектури, вірменський квартал, Латинську катедру, Успенську церкву, Домініканський та Бернардинський костели, каплицю Боїмів, арсенали та звісно головну візитівку Львова — Оперний театр. Побуваємо в: Костелі Єлизавети, Будинку вчених, Соборі Юра, на Личаківському цвинтарі та в Музеї народної архітектури і побуту " Шевченківський Гай". Також відвідаємо Олеський та Підгорецький замки - які є частиною Золотої підкови Львівщини. Вартість подорожі - 2100 грн (сніданки-вечері) У вартість входить: проїзд по маршруту, супровід керівника групи, проживання 2 ночі, харчування, екскурсії по програмі. У вартість не входить: особисті витрати, вхідні квитки у музеї та парки. Виїзд: 06.03 орієнтовно в 22:00 від автовокзалу.
Головний лікар мережі MEDICAL PLATINUM особисто проводить прийом пацієнтів в м. Умань
♦ стоматологія; ♦ ін'єкційне збільшення та моделювання форми губ; ♦ безхірургічна контурна пластика; ♦ ботокс; ♦ імплантація.
Работа в 5* готелях Туреччини і Кіпру!
Работа в 5* готелях Туреччини і Кіпру! Зарплата від 400$/місяць Період роботи з 15 квітня до 15 жовтня Деталі за тел: 0-800-300-151; або на сайті: http://poland-viza.webnode.com.ua/

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати