сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Роман Похольчук про бійку за участі депутата-радикала Олега Баштана: «Не варто прив’язувати всі ці розбірки до політики»

26063689 722635374612659 3293271474234827136 oПрочитав звинувачення Олега Баштана у свій бік в тому, що я нібито умисно монтую і розповсюджую провокативні замовні матеріали, які перекручують факти щодо вчорашніх подій у Христинівці. Насправді хто з нас брехун ― і розбиратися не треба, так все зрозуміло.

Здорова глуздом і поважаюча себе та оточуючих людина не влаштувала б п’яне застілля після дитячого свята просто посеред парку. Компанія із «жінок-волонтерок» (як сам їх назвав Олег Баштан) і нетверезих депутатів районної ради не прибирала територію, а вільно розважалася ― все видно на відео. А головна «волонтерка» всього цього дійства, пані Олена Шевчук (по факту співмешканка, колишня працівниця правоохоронних органів м. Києва і підставна особа, на яку пан Баштан оформив свій тіньовий бізнес) перша почала зачіпати невдоволених перехожих, простягати руки, вдаватися до образ.

Стосовно Костянтина Сидорука, який і став тим свідком, що відкрито заявив про своє невдоволення поведінкою місцевої «еліти» і почав це свавілля фіксувати на телефон. Він справді займається боротьбою, але якби він застосував силу, то в такому випадку він би не опинився в лікарні, а його дружина ― в реанімації. І всі намагання Олега Баштана зробити з пані Олени жертву й перекинути всю провину на постраждалих ― це звичайнісінький цинізм.

Я розумію, що депутат має тисячі гектар земель, відповідно ― чималі кошти, щоб витрачатися на фейкових свідків та перекручування фактів, зв’язки у сфері медицини (адже він входив до складу медичної комісії) і приписувати своїй дружину купу жахливих діагнозів, але я все одно не допущу, аби ця справа зійшла йому з рук, бо постраждалі ― мої друзі, і саме тому я поїхав до Христинівки серед ночі, коли мені зателефонували і повідомили, що сталася така трагедія. Вдень мене там не було і ніякими камерами ніхто нікого не обкладав. І ми неодмінно доб’ємося, аби була проведена судово-медична експертиза і ми доведемо, що Олена Шевчук не має того діагнозу, про який так яскраво розповідає її чоловік.

Не варто переводити всі ці розбірки у політичну площину, ніби все було сплановано, змонтовано, продумано… Назвіть хоч одну нормальну людину, яка б дозволила себе бити на камеру, щоб потім мати матеріали для дискредитації депутата. Особисто мені ще жодного разу не доводилося чути про такі випадки. А от напиватися, набиратися хоробрості і бити всіх підряд ― це, на жаль, людям притаманно.

І «політична жертва» Олег Баштан якраз не хоче бути повністю відвертим. Чомусь він відмовився пройти експертизу на вміст алкоголю в крові на камеру. Видно, є що приховувати, правда? А його дружина пройшла експертизу і вона була п’яною, що, відповідно, зафіксовано.

Я особисто мав бесіду з Оленою Шевчук в приймальному відділенні Христинівської ЦРЛ. По жінці взагалі не видно було, що її болить щось. На обличчі не було видно слідів удару, набряків ― взагалі нічого, на підтвердження своїх слів додаю відповідне відео. Вона продовжувала поводитися з викликом і доводити свою нікому не потрібну правоту.

А от вже на вулиці біля лікарні до мене з претензіями підійшли «впливові люди», в тому числі син Анатолія Бордуна, голова Христинівської районної ради. І про що вони зі мною говорили, у мене теж є на відео. Коли треба, я можу і його викласти ― мені приховувати нічого.

Я хочу добитися лише одного: щоб винні були покарані. Добре, що Костянтин Сидорук мене знає, і цій справі вдалося надати розголосу, але на його місці міг бути будь-хто інший, і не відомо, які б наслідки це мало для тієї людини. Я хочу, щоб мешканці Христинівки зрозуміли нарешті, які насправді злочинці правлять їх містом, прикидаючись благодійниками і прикриваючись дитячими концертами.

Я готуватиму виступ на сесію обласної ради, і зроблю все можливе, щоб Олег Баштан був відсторонений від займаної посади і поніс покарання за вчинений злочин. І я ще раз заявляю, що Олег Баштан ― брехун.

Джерело: особиста  сторінка Романа Похольчука у соцмережі Facebook.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати