сайт міста Умань 04744.info

top panarama
99999

 

ert43524dfs

qqqqqqqqq

dfafggwe

A+ A A-

Володимир Рунець: І знову про уманський музей російсько-української війни

rynecВ Україні є два типи професіоналів – ті, хто професійно пояснює, чому щось хороше зробити не можна, і ті, хто багато обіцяє, але нічого не робить, - пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Володимир Рунець.

 

 

В середині лютого я повернувся з ротації з АТО до Києва лише на добу. Зібрав речі і одразу поїхав до Умані. Після трагічної загибелі Андрія Кизила в мене в голові була лише одна думка: треба зробити в Умані музей російсько-української війни.

 

Зустрілися з мером Умані Олександр Цебрій і його заступницею Жанна Лозінська. Домовились про приміщення, про створення, вони обіцяли сприяння.

 

Пройшло півроку, що зроблено?

 

1. Приміщення показали, але документально нічого не зафіксовано. Директор музею Наталія Білоус лише вимагає везти їй експонати, але робити нічого не хоче. Машину експонатів з війни їй привезли.

 

2. Але навіть банально актів прийому-передачі я досі не отримав. Як я можу везти ще?

 

3. Жодних документальних дозволів і рішень міськради немає, а без них жодна людина зі здоровим глуздом не хоче братися за проект.

 

4. Під час нашої останньої розмови з пані Лозинською вона сказала, що невдоволена роботою директорки музею, обіцяла зконтактувати мене з людиною, яка буде займатися питаннями музею. Результату – нуль.

 

Це ж не землю пилити і не на відкатах сидіти, справа то не прибуткова. Так і живемо.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати