сайт міста Умань 04744.info

top panarama

 

copycenter
A+ A A-

Любов Логвиновська: «Бомонд» взуттєвого бізнесу по-уманськи

3981 900 - kopyУмань. Вулиця Європейська. В районі Уманчанки магазин взуття. Була поряд, зайшла подивитись, купила літні туфельки.  Дома приміряла – тиснуть. Треба обміняти. Через декілька днів поїхала в магазин. Більшого розміру там не знайшли, та на таку ж суму іншої моделі також (а по встановленим магазинам правилам, товар повинен бути тільки тої ж ціни).

 

 

І тут почалось!  Виявилось, що магазин, на відміну Закону про повернення товару, встановив свій закон – вони повертають гроші за товар тільки по понеділках. Так сталось, що в понеділок  я не мала змогу поїхати в магазин. Поїхала у вівторок (сьогодні).

 

Ніхто мені гроші не повернув. Послали до наступного понеділка, коли вже вийде час повернення товару. Два тижні  – не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем - стільки закон дає покупцю часу, аби повернути товар.

То ж мої права споживача магазин  порушує.

 

4200 900

 

Ще одне нововведення магазину у мене викликає   і здивування і обурення.

Де,  в якому законі указано, що «будь-який вид обміну здійснюється лише при наявності ксерокопії документа, який засвідчує особу»? Я не знаю, для яких цілей магазин може застосувати  ксерокопію мого паспорту.

 

4494 900

 

Вражає взагалі «культура» обслуговування в цьому магазині. В дверях стоїть «цербер», та заставляє жіночу сумочку, в якій не поміститься і підошва від взуття – класти в комірку схову. Цьому охороннику бронежилет та каску б, та в АТО, а він в магазині з жінками воює, навіть штампи «оплачено» в чеки ставить на виході з магазину. Я майже у всій Європі побувала, Україну проїхала вздовж і в поперек -  але такого «режиму» ніде не бачила.

 

4769 900

 

Хто являється власником даного магазину?  Чому адміністрація магазину брутально порушує  Закон про захист прав споживачів?

Хто в Умані має захищати законні права?  Чи працює в місті Комітет у справах захисту споживачів, чи він створений для форми?

Ці запитання керівникам та відповідним службам міста.

 

Ну і на останок - фойє магазину:

 

5037 900

 

Уманчани! Давайте всі разом боротись за наше місто, за чистоту не тільки на вулицях, але й у відношенню до нас, як до ЛЮДЕЙ.

 

Автор - Любов Логвиновська 

 

Loading...

Другие материалы в этой категории: « Олег Кошеленко «А от російський шоколад вкусний»

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати