сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Любов Логвиновська: «Бомонд» взуттєвого бізнесу по-уманськи

3981 900 - kopyУмань. Вулиця Європейська. В районі Уманчанки магазин взуття. Була поряд, зайшла подивитись, купила літні туфельки.  Дома приміряла – тиснуть. Треба обміняти. Через декілька днів поїхала в магазин. Більшого розміру там не знайшли, та на таку ж суму іншої моделі також (а по встановленим магазинам правилам, товар повинен бути тільки тої ж ціни).

 

 

І тут почалось!  Виявилось, що магазин, на відміну Закону про повернення товару, встановив свій закон – вони повертають гроші за товар тільки по понеділках. Так сталось, що в понеділок  я не мала змогу поїхати в магазин. Поїхала у вівторок (сьогодні).

 

Ніхто мені гроші не повернув. Послали до наступного понеділка, коли вже вийде час повернення товару. Два тижні  – не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем - стільки закон дає покупцю часу, аби повернути товар.

То ж мої права споживача магазин  порушує.

 

4200 900

 

Ще одне нововведення магазину у мене викликає   і здивування і обурення.

Де,  в якому законі указано, що «будь-який вид обміну здійснюється лише при наявності ксерокопії документа, який засвідчує особу»? Я не знаю, для яких цілей магазин може застосувати  ксерокопію мого паспорту.

 

4494 900

 

Вражає взагалі «культура» обслуговування в цьому магазині. В дверях стоїть «цербер», та заставляє жіночу сумочку, в якій не поміститься і підошва від взуття – класти в комірку схову. Цьому охороннику бронежилет та каску б, та в АТО, а він в магазині з жінками воює, навіть штампи «оплачено» в чеки ставить на виході з магазину. Я майже у всій Європі побувала, Україну проїхала вздовж і в поперек -  але такого «режиму» ніде не бачила.

 

4769 900

 

Хто являється власником даного магазину?  Чому адміністрація магазину брутально порушує  Закон про захист прав споживачів?

Хто в Умані має захищати законні права?  Чи працює в місті Комітет у справах захисту споживачів, чи він створений для форми?

Ці запитання керівникам та відповідним службам міста.

 

Ну і на останок - фойє магазину:

 

5037 900

 

Уманчани! Давайте всі разом боротись за наше місто, за чистоту не тільки на вулицях, але й у відношенню до нас, як до ЛЮДЕЙ.

 

Автор - Любов Логвиновська 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати