04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Четвер, 22 грудня 2016 19:00

nazar vivcharyk

В Умані в ніч на 21 грудня невідомі вчинили акт вандалізму в місцевій синагозі. Зловмисники залили усе приміщення червоною фарбою та залишили голову свині. Такий інцидент набув широкого розголосу на міждержавному рівні, що навіть генпрокурор України взяв під особистий контроль розслідування злочинців. Свої думки у соцмережі Фейсбук стосовно цього висловив і журналіст черкаського видання «Прочерк».

Докладніше ... 0
Середа, 30 листопада 2016 20:00

liliyaБіля картинної галереї прибрали шлагбаум. Тепер та частина Коломенської не пішохідна, а проїжджа. Про це дівчина повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

Докладніше ... 0
Четвер, 24 листопада 2016 14:30

golobuckuyРазмещаю здесь полный текст, фрагмент которого поставил Уаинфо: Министр культуры Евгений Нищук в эфире программы «Свобода слова» на украинском телеканале ICTV поделился своими соображениями о причинах недостаточно быстрого продвижения украинской культуры на юго-востоке страны: "Ситуация, сложившаяся на востоке и юге, — пропасть сознания…, - сообщает Алексей Голобуцкий в блоге на Site.ua.

Докладніше ... 0
Вівторок, 08 листопада 2016 15:00

guzarЄпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Католицької церкви Любомир Гузар чітко прокоментував ситуацію з електронним декларуванням українських посадовців. Про це інформує фінансово-інформаційний портал GALFINANCE.

Докладніше ... 0
Четвер, 03 листопада 2016 15:00

LIRNYKПро справжніх українців, які живуть далеко від Батьківщини та виховують своїх дітей виключно на основі українських пісень та казок, гордо розповідає Сашко Лірник у авторському блозі на site.ua.

Докладніше ... 0

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати