сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Маленькій Даринці з Умані дуже потрібна Ваша допомога!

  • Середа, 12 лютого 2014, 17:51

Darynka 0В редакцію 04744.info сайту міста Умань звернулась Оксана Нижник, багатодітна мати, з проханням допомогти її наймолодшій, ще зовсім крихітній донечці.

Даринці – 1 рік 1 місяць. При народженні отримала діагноз: вроджені вади розвитку, синдром Трічера-Колінза, артезія хуан, двобічна артезіяслухових ходів, двухстороння мікроатія, анемія І ст. змішаного гензу, недоношеність 2 ступеня. На лікування дитини та придбання для неї «Системи Баха» (апарат для слуху) необхідно 90 тис. грн.

 

 - Звертаюсь до Вас з великою надією на допомогу. У нашій родині зявилась велика радість і в той же час тривога і відповідальність за нашу донечку, - розповідає Оксана Михайлівна. – 9 січня 2013 року я народила 8-місячну доньку Даринку, пологи були важкими. У важкому стані була й сама дитина: її рятували лікарі, вона не могла самостійно дихати.

Кілька днів ми з дитиною перебували в Уманській районній лікарні в пологовому, Даринка була під ковпаком у важкому стані.

Darynka 314 січня 2013 року нас перевезли «Богданом» у Черкаську обласну дитячу лікарню. Даринка попала в реанімацію. Майже місяць ми перебували в неонатальному центрі, стан дитини не мінявся. Було поставлено діагноз: вроджені вади розвитку, синдром Трічера-Колінза, артезія хуан, двобічна артезія слухових ходів, двухстороння мікроатія, анемія І ст. змішаного генезу, недоношеність 2 ступеня. У звязку з чим донечці необхідно було провести складну операцію в м. Київ НДСБ «Охматдит».

4 березня 2013 року їздили в м. Київ у Консультативну-діагностичну поліклініку, проходили огляд у всіх лікарів.

14 березня там же пройшли обстеження у професора Лайко Андрія Афанасійовича.

19 березня 2013 року їздили до Києва в Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит», ЛОР-відділення. Через кілька днів Даринці провели операцію, після якої ми ще 40 днів перебували у ЛОР-відділенні. Через кожних десять днів міняли тефлонові трубки – дилятори.

30 травня Даринці встановили тефлонову трубку-дилятор, її носові ходи час від часу забиваються, звужуються.

Звернувшись знову 29 липня до спеціалістів «Охматдиту», дізнались про невтішний результат – Даринці знову потрібно було робити операцію, яку провели 8 серпня.

Darynka 2Після КСВП в ЛОР-інституті м. Києва  24 жовтня Даринці було проведено ще одну операцію, вже третю.

Кожного разу на все необхідні значні кошти: проїзд, лікування та ін…, які для нашої родини є дуже великими і непосильними, адже у нас є ще двоє маленьких малолітніх діток.

Крім того, за висновками лікарів Даринці необхідно зробити повірку слуху та апарат для слуху «Система баха», щоб дитина могла повноцінно розвиватись. На це потрібно 90 тис. грн.

Через це звертаємось з проханням до всіх, у кого є можливість, допомогти нашій маленькій донечці!

Darynka 1

Перерахувати кошти можна на картку ПриватБанку, номер 5168 7572 0013 7398, отримувач Нижник Оксана Михайлівна.

Реквізити для перерахунку коштів від організацій можна дізнатись  в редакції сайту 04744.info.

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+1 #1 Оксана Нижник 12.03.2014, 10:16
http://odnoklassniki.ru/group52149747974227/video
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати