сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Допоможіть здійснити найзаповітнішу мрію 8-річного Максимка - почати ходити!

  • Субота, 30 листопада 2013, 13:51

helpНа адресу сайту 04744.info надійшов лист з проханням про допомогу 8-річному Максимку, у якого лише одна мрія - ходити.

Лист надіслала Алла Попова, мати хлопчика. Далі передаємо його оригінальний зміст.

"Звертається до Вас мати змучена горем, хворобою свого єдиного сина. Прошу вислухайте мене не викиньте мого листа. Справа в тім, що мій синочок Хмелюк Максім Олександрович 2005 р.н. хворіє на ДЦП (спастична диплегія, рухові порушення IV рівня за класифікацією GMFCS, функція руки IV рівня за класифікацією MACS). Батько дитини, Хмелюк Олександр, залишив нас, коли  синочку не було ще й року. Хвора дитина йому не потрібна, вся його родина навіть в сторону хлопчика не дивиться, і, як розумієте, їх не хвилює чи потрібно Максимкові лікуватись, одягатись, вони нічим за ці роки не допомогли нам.

Хлопчик дуже розумний, добрий. А найголовніше - як дитя хоче ходити, як хоче побігти з іншими дітками. Це неможливо терпіти, коли маленькі рученятка обнімуть з повними очима сліз, і просить: «Мамо, хочу ходити!». Серце не витримує, така нестерпна біль їсть з середини, все рветься на частинки, і лише тримаєшся заради дитини, адже розумієш, що дитя буде робити без мами.

Максимкові потрібне термінове лікування (не одноразове), на яке дитя записано на 5 травня 2014 року, це вже шостий курс в МКВЛ (Міжнародна клініка відновного лікування в м.Трускавець), кожен з яких коштує 6860 (шість тисяч вісімсот шістдесят гривень). Дуже потрібна Ваша допомога, будь-ласка, допоможіть нам,не позбавте нас своєї уваги, не будьте байдужими до дитячого життя, подаруйте дитині можливість ходити, адже дитя піддається лікуванню і результати дуже хороші. Прошу, дайте оголошення про допомогу, адже хлопчикові 6 грудня вже виповниться вісім рочків: самі розумієте час іде, дитя дорослішає, не потрібно втрачати ні секунди. Дуже прошу, допоможіть. Щиро Вам вдячна!

Мій тел. 0987874283

мама Алла

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати