сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчани-благодійники

  • П'ятниця, 27 липня 2012, 19:56

Благодійники УманіБажання допомогти Інні Варич виявляють усе більше та більше уманчан. Оприлюднити перелік цих людей ми планували після закінчення акції, але з кожним днем стає важче усіх запам'ятати. Тому починаємо розповідати про Інниних благодійників уже зараз.

26 липня спілкувались з Надією Гейко. Вона дуже зайнята дівчина, керує готельним комплексом "Слобода". Але все ж Надя погодилась виділити нам кілька хвилин свого часу. Через 180 секунд нашої розмови ми тримали в руках першу зібрану нами готівку для Інни - 200 грн. Урра! :)

27 липня в наш офіс по вул. Піонтковського, 8 зайшов наш давній знайомий Володя Петровський. Він займається кур'єрськими доставками в Умані, очолює уманське відділення КСД (Кур'єрська служба доставки). Залишив нам 100 грн. готівкою. Сказав, що йому ці гроші нічим не допоможуть, ними можна лишень вранішній бодун збити. Але якщо ця сума наблизить Інну до здоров'я - він буде радий, що причетний до цього хоч трішки.

Того ж дня, 27 липня, відома уманська поетка Софія Кримовська безоплатно передала нам для продажу на благодійному аукціоні 4 примірники своєї нової поетичної збірки "СВІТ...ЛО...ТІНЬ Софія Кримовська". Збірка дуже насичена, емоційна. Як каже саме Софія: "Поезія - це продукт для гурманів". Але вірші поетки може читати кожен, вони обов'язково зачеплять кожну чутливу душу.

Наталка Подуст, уманська журналістка, яка багатьом запам'яталась під іменем Наталія Крамаренко, ведуча телепрограми "Чудовий настрій", для аукціону подарувала 5 брошок у формі квітів. Всі вони - зроблені з надзвичайною любов'ю для особливої дівчинки Інни.

Дизайнер Володимир Тітаренко рекламної агенції Brand Maker допоміг нам в розробці макетів для поліграфії, яка супроводжуватиме наші інші благодійні заходи з підтримки Інни. Яку саму поліграфію - побачите дуже скоро. А про які заходи йде мова - теж невдовзі дізнаєтесь.

Військовослужбовець Вікторія Кузнєцова надала для аукціону свої авторські прикраси. Її робота - ніжний набір заколок з маленькими рожевими квітами - чудова ззовні і наскрізь просякнута душевною теплотою.

Приватний підприємець Володимир Музиченко також долучився до збору коштів. 100 грн. готівкою - такий його внесок в загальну добру справу.

ПП «РМУ-9», яке спеціалізується на комплексних рішеннях по протипожежній безпеці, в особі директора Макодзеби Віктора Леонідовича, перерахували 1000 грн.

Роман Капличний зробив внесок в добру справу в розмірі 30 грн.

Сергій, який захотів бути інкогніто, дав 100 грн.

Даша Пісна (Дёма), керівник магазинів «Великие люди», надала для благодійного аукціону дві картини маслом.

Юля Красновид надала для аукціону дощечку та листів розписані в петриківській техніці

Ніна Салаутіна, майстриня по плетінню соломкою, надала для благодійного аукціону два вироби з соломки.

Вероніка Бесараб, власниця компані «ПроМови», надала для благодійного аукціону біжутерію ручної роботи.

Юлія Талапацька (Михайловська) надала для благодійного аукціону панно з текстильним квітами.

Марина Федосенко надала для благодійного аукціону 2 скляні пляшки для напоїв з декором із бісеру.

А ще є інформаційна та поліграфічна підтримка і не тільки…

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#1 Катя 04.09.2012, 20:00
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!нужна помощь!!!!! Маринка Босенко попала в серьезное ДТП под Уманью. 1 сентября!!!.. ЗНАЙТЕ ЧТО КАЖДАЯ СУММА ДЛЯ СПАСЕНИЯ ЕЁ ЖИЗНИ ВАЖНА ПИШИТЕ В ЛИЧКУ.
Это не спам... Ей сделали сложную операцию на мозге, и сейчас врачи борются за ее жизнь.
ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОЧЬ, КТО ЧЕМ СМОЖЕТ!!!!!!!!!

реквизиты: 4405-8823-1578- 4144 Босенко Володимир Васильович, Приват Банк
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати