сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Нардеп з Умані продовжує допомагати хворим на ДЦП дітям

  • Вівторок, 23 квітня 2013, 08:53

dopomogaДвоє діток із Уманщини, хворих на ДЦП, повернулися з міста Трускавць, де проходили спеціалізоване лікування.

 

З 1 по 12 квітня дворічний уманчанин Артем Сінькевич та семирічний Максим Хмелюк із села Городниця Уманського району перебували в Міжнародній клініці відновного лікування за методом Козявкіна.

 

Допоміг придбати дітям путівки народний депутат України Антон Яценко. Нагадаємо, одразу після виборів народний обранець започаткував соціальний проект допомоги дітям з діагнозом ДЦП. Особливість цієї програми - індивідуальний підхід до лікування кожної дитини.

 

Зокрема, два місяця тому за його фінансової підтримки 11 дітлахів з сіл та міст округу пролікувалися в даному медичному закладі, а ще п’ятеро - в дитячому санаторії «Хаджибей», що на Одещині.

 

Антон Яценко вірить, що діагноз ДЦП - не вирок і діти, хворі на ДЦП, повинні мати шанс на одужання та повернення до повноцінного життя.

 

- Ці діти потребують нашої допомоги, а їхні родини підтримки. Тож звертаюся до всіх з проханням долучитися і підтримати цих дітей, - закликає народний депутат Антон Яценко.

 

Маленький уманчанин Артемко Синькевич за життя почав боротися з перших днів народження. 21 день хлопчик перебував в реанімації. Пізніше, після ряду обстежень, лікарі констатували невтішний діагноз. Оговтавшись від новини батьки взялися за лікування немовляти.

 

Плавання, масажі та ЛФК стали нормою в щоденному розпорядку хлопчика. Проте батьки не втрачають надії вилікувати сина. У трускавецькій клініці Артемко проходить лікування вже вдруге. За словами мами хлопчика, лікарі констатують суттєві зрушення і дають надію на одужання.

 

- Для успішного результату проходити лікування у спеціалізованих закладах необхідно постійно, а самостійно зібрати на це кошти не завжди є можливість. Звернулася до Антона Яценка і він не відмовив. Допоміг цього разу і пообіцяв оплатити також наступний курс лікування, - каже мати хлопчика Ірина Сінькевич.

 

Наступна поїздка Артема до Міжнародної клініки відновного лікування запланована на літо.

 

Батьки Артема Сінькевича та бабуся з дідусем Максима Хмелюка вірять, що їхні дітки подолають хворобу і житимуть повноцінним життям.

 

Джерело – прес-служба народного депутата А. Яценка

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати