сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані багатодітній родині, у якої згорів будинок потрібна термінова допомога. ФОТО

  • Четвер, 14 вересня 2017, 22:00

pogega1 липня 2017року о 4 годині ранку в місті Умані сталася пожежа за адресою провулок Перший Піщаний, 7 у приватному будинку. Офіційна версія – підпал.

 

 

В домі проживали троє дорослих і троє дітей, 2001, 2004, та 2011 р.н. відповідно. Згоріло все, залишилися тільки стіни частини будівлі. На сьогоднішній день сім’я проживає в літній кухні у сусідів-родичів в 20кв.м.

 

Але горе не ходить одне! Власниця будинку, мати, бабуся Гром Неоніла Яківна (1943р.н.) тяжко хвора, адже має туберкульоз відкритої форми, сахарний діабет. Для її лікування потрібен інсулін. У жінки підозра на рак молочної залози, гангрена нижніх кінцівок.

 

Вже відняло один палець на нозі, далі – ампутація кінцівки.

 

Неоніла Яківна перебуває в міській лікарні, в хірургічному відділенні і чекає на допомогу, яку не надають, на жаль, належним чином, тому що у сім’ї немає коштів.

 

У людей опустилися руки - на носі осінь, зима. Помешкання, в якому вони проживають, не опалюється. Хвилюються, що взагалі немає куди перевезти матір після лікарні, щоб надати належний догляд!

 

«Звертаюся до влади, до соціальних служб, до журналістів, до небайдужих – прошу допомогти!!!! Ситуація страшна, повірте!!!!!» – пише громадський діяч, волонтерка Вікторія Василенко.

 

Контактний тел. 096-61-25-621 Наталя (невістка Неоніли Яківни).

 

Номер карточки 41 49 49 78 3551 84 26 Грім Валентин Кирилович(син Неоніли Яківни).

 

 

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати