сайт міста Умань 04744.info

top panarama
99999

 

ert43524dfs

qqqqqqqqq

dfafggwe

A+ A A-

В Умані багатодітній родині, у якої згорів будинок потрібна термінова допомога. ФОТО

  • Четвер, 14 вересня 2017, 22:00

pogega1 липня 2017року о 4 годині ранку в місті Умані сталася пожежа за адресою провулок Перший Піщаний, 7 у приватному будинку. Офіційна версія – підпал.

 

 

В домі проживали троє дорослих і троє дітей, 2001, 2004, та 2011 р.н. відповідно. Згоріло все, залишилися тільки стіни частини будівлі. На сьогоднішній день сім’я проживає в літній кухні у сусідів-родичів в 20кв.м.

 

Але горе не ходить одне! Власниця будинку, мати, бабуся Гром Неоніла Яківна (1943р.н.) тяжко хвора, адже має туберкульоз відкритої форми, сахарний діабет. Для її лікування потрібен інсулін. У жінки підозра на рак молочної залози, гангрена нижніх кінцівок.

 

Вже відняло один палець на нозі, далі – ампутація кінцівки.

 

Неоніла Яківна перебуває в міській лікарні, в хірургічному відділенні і чекає на допомогу, яку не надають, на жаль, належним чином, тому що у сім’ї немає коштів.

 

У людей опустилися руки - на носі осінь, зима. Помешкання, в якому вони проживають, не опалюється. Хвилюються, що взагалі немає куди перевезти матір після лікарні, щоб надати належний догляд!

 

«Звертаюся до влади, до соціальних служб, до журналістів, до небайдужих – прошу допомогти!!!! Ситуація страшна, повірте!!!!!» – пише громадський діяч, волонтерка Вікторія Василенко.

 

Контактний тел. 096-61-25-621 Наталя (невістка Неоніли Яківни).

 

Номер карточки 41 49 49 78 3551 84 26 Грім Валентин Кирилович(син Неоніли Яківни).

 

 

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати