сайт міста Умань 04744.info

top panarama
99999

 

ert43524dfs

qqqqqqqqq

dfafggwe

A+ A A-

Термінової допомоги потребує маленька Дар’я. У дівчинки гострий лейкоз

  • Вівторок, 05 вересня 2017, 10:30

hvoroba0Заєць Дар’ї 5 років. Дівчинку дуже люблять мама Віта і тато Сергій. Вона активна, весела і дуже розумна на свій зовсім юний вік. Здавалося б, молодій родині тільки радіти і виховувати дітей, проте страшна хвороба стала на заваді: у Дар’ї виявили гострий лейкоз.

 

 

Батьки дівчинки, Власова Віта і Заєць Сергій, родом із села Доброводи Уманського району. Місцеві жителі поважають їх батьків, що славляться своїм працелюбством та наполегливістю. У Віти є молодший брат, що через лікарську помилку з народження страждає на ДЦП.

 

Проте рідним навіть спільними зусиллями буде дуже тяжко впоратися із лікуванням маленької Дар’ї, адже на всі витрати потрібні великі кошти, що вимірюються сотнями тисяч гривень. Вже зараз лікарі шукають для малечі закордонну клініку, де б прийняли її на лікування. Поки відповіді остаточної немає, Дар’я перебуває в Одеській обласній лікарні.

 

Мама і тато, дідусі та бабусі Заєць Дар’ї просять не залишатися осторонь і долучитися до порятунку дівчинки. Навіть найменша посильна допомога — це вагомий внесок у життя та здоров’я дитини.

hvoroba

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер рахунку: 29244825509100

Номер картки: 5168742206772042

Заєць Сергій Васильович (тато)

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати