сайт міста Умань 04744.info

top panarama
99999

 

ert43524dfs

qqqqqqqqq

dfafggwe

A+ A A-

Уманчани активно допомагають дітям-сиротам, у яких повісилася мати

  • Середа, 09 серпня 2017, 13:54

likarnyaУманчани уже декілька днів відвідують в лікарні брата й сестру, мама яких нещодавно повісилася в Танському, що на Уманщині.

 

 

«До нас діток привезли 4-го серпня, на даний час вони перебувають під обстеженням. У хлопчика вроджена хвороба катаракти. Найближчими днями його огляне лікар-офтальмолог, і якщо є хоч один шанс повернути йому зір, то ми зробимо все для цього» - розповідає головний лікар Центральної районної лікарні Інна Добрянська.

 

У коментарі сайту міста Умань 04744.info волонтер Ольга Ситник повідомляє, що дітки всім забезпечені, тому кошти відклали на лікування хлопчика.

 

Дитячі речі та іграшки, які небайдужі уманчанин приносять до центру допомоги також не пропадуть. Їх доправлять іншим діткам на сході нашої країни.

 

Алінка та Толик почуваються добре, проблема тільки в тому, що навідують їх чужі люди, а не рідні.

 

Передати допомогу можна у штаб «До перемоги», а кошти перерахувати на картку (на потреби дітей) 5168 7556 1847 6960 - Ольга Ситник.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати