сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська родина потребує допомоги!

  • Вівторок, 01 листопада 2016, 16:12

dopomogaЮлія Гончаренка (Троян) намагається врятувати свого рідного брата Гончаренко Івана Олександровича. Діагноз: внутрішньомозкова пухлина правої скроневої частки головного мозку великих розмірів. Необхідне оперативне втручання. Про це користувач Ірина Ходаківська повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

Хлопець знаходиться в Уманській міській лікарні з 11 жовтня 2016 року по цей час. Операцію можуть провести в Інституті нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова, що в Києві. Проте операція дуже дороговартісна і родина сама не в змозі її оплатити.

Іван, якому зараз 24 роки (01.05.1992 р.н.народився в місті Умань. Вже з 4 років почав боротьбу за своє життя. Діагноз - гострий лімфобластний лейкоз і зараження гепатитом С в процесі лікування для такої крихітки пролунав тоді, як вирок. Але він не здався і продовжував бути добрим і чуйним, переміг не тільки хворобу, але й інвалідність. Мати померла минулого року. Хлопця доглядає сестра, у якої двоє власних дітей.

Їхня родина хоч і малозабезпечена, але завжди дружна і, стоячи пліч-о-пліч, переносить усі незгоди та зберігає в серці кожного рідкісні моменти щастя. Стан хлопчика погіршується щодня.

Родина просить про допомогу.

Розрахунковий рахунок: 4731 2171 0304 9795 (картка ПриватБанку).

Тел.: +38 (068) 55 25 137.

Blagodiynist1

Blagodiynist2

Blagodiynist3

На фото зображені довідка, а також результати двох комп’ютерних томограм.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати