сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умань з війни для ремонту повернувся позашляховик. ФОТО

  • Понеділок, 28 вересня 2015, 00:00

avtoІз зони бойових дій повернувся автомобіль, який допомагав військовим з Умані під час виконання бойових завдань. Як розповів начальник відокремленого відділу зберігання ВЧ А 1912 Гараба Руслан, машину було отримано від ГО «Легіон Умань».

Він подякував людям, які переймаються забезпеченням військовослужбовців, оскільки саме таких машин не вистачає для виконання завдань в зоні АТО (машина перебувала в секторі «М» біля Маріуполя.) Наданий волонтерами автомобіль виконував одне із найважливіших бойових завдань – рекогнасировку (розвідку) маршрутів і місцевості. Важливо, що весь час машина була справною.

avto1

«Хотілося б подякувати Яремчуку Сергію за допомогу у наданні нам бронежилетів та Осадченку Богдану за надану нам машину. Крім того, хотілося б передати окрему подяку хлопцям, з якими ми разом перебували в зоні бойових дій- хлопцям з Очакова(Очаківський спецназ) і хлопцям з міста Миколаїв (морська піхота). Ми разом з ними проводили розвідку та виконували всі бойові завдання.» - зазначив начальник відокремленного відділу зберігання ВЧ А 1912 Руслан Гараба.

avto2

Як пізніше розповів Осадченко Богдан, він передав відремонтований власними силами та пристосований до екстремальних умов використання автомобіль саме через волонтерську організацію «Легіон Умань», як знак подяки волонтерам за надану допомогу його знайомим.

avto3

«Автомобіль зараз перебуває на станції СТО, будуть проведені деякі ремонтні роботи. Одразу ж після їх виконання, автомобіль буде надано військовому - уманчанину, який на даний час перебуває біля Донецького аеропорту»,- зазначив голова ГО «Легіон Умань» Яремчук Сергій.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати