сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Маленькій уманчанці не вистачає 15 тисяч гривень на лікування

  • П'ятниця, 16 листопада 2012, 11:55

Маша БабичКурс лікування у Міжнародній клініці відновного лікування коштує 17,5 тисяч гривень. У родичів дівчинки є лише 2,5 тисячі. За два тижні їм необхідно зібрати решту суми.

- Ми з Машею живемо вдвох. - розповідає бабуся дівчинки Лариса, -  Мама відмовилась від неї, опікунство я оформила на себе. При народження Маші поставити діагноз - рухові розлади та ураження центральної нервової системи. Пізніше в Охматдиті його уточнили - ДЦП (дитячий церебральний параліч).

Маша Бабич з бабусею Ларисою ОлександрівноюЗа п'ять років свого життя Маша встигла двічі побувати в реанімації, перенести три важких операції та пройти декілька курсів лікування у спеціалізованих клініках Трускавця та Одеси.

- Дуже хочу, аби Маша у шість рочків змогла піти разом з своїми однолітками до школи. - продовжує бабуся дівчинки. - А для цього їй необхідно пройти іще 2-3 курси лікування. Щодня займаюся з нею вдома, але цих вправ недостатньо. В клініці з нею проводять цілу купу процедур, і масажі, і фізпроцери, і лікувальну гімнастику. Також вправляються на спеціальних тренажерах. Після того, як ми таким чином пролікувались влітку, Маша почала впевненіше ходити і навіть пробувати бігати. 

Початок чергового курсу лікування призначений на 3 грудня. До того часу гроші вже мають бути на рахунку клініки. Дві тисячі з необхідної суми перерахував один уманський підприємець, іще 500 гривень для Маші назбирали віряни церкви, до якої щонеділі ходять бабуся Лариса з онучкою. Для повної оплати курсу лікування не вистачає 15 тисяч гривень. 


 

Допомогти зібрати кошти на лікування 5-річної Маші Бабич можна, перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 5211 5373 2701 5694. Отримувач – Перун Лариса Олександрівна. Номер телефону Лариси Олександрівни: 096 789-55-64. 

Також можна перевести гроші на рахунок Маші на сервісі Яндекс.Гроші. Для цього натисніть кнопку "Підтримати проект": Юлія КРАСНОВИД

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+2 #1 Юлія Красновид 22.11.2012, 21:32
Бабуся Маші Бабич повідомила нам сьогодні, що на рахунку клініки уже є 4 754 гривні - їх перерахували небайдужі до долі її внучки уманські підприємці.
На картці ПриватБанку також є невеличкий внесок від звичайних уманчан - 160 грн.
Приєднуйтесь! Добрі справи робити так легко!.. )
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати