сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Волонтерський центр «До Перемоги» звертається по допомогу

  • Понеділок, 27 липня 2015, 10:54

dopomogaШановні уманчани! Волонтерський центр «До Перемоги» звертається до вас знову по допомогу. На початку серпня плануємо поїздку на Луганщину. Наші бійці потребують нашої допомоги, потрібні: кава, чай, солодощі, вода в необмеженній кількості (в кожну поїздку веземо більше 2 тонн води і цього мало), консерви, мівіна та інші продукти швидкого приготування, шкарпетки, спідня білизна, футболки або майки, станки та засоби для гоління, зубні щітки та паста, туал. папір, засоби гігієни, миючі засоби, засоби від комарів, форма, берци, дитячі малюнки (хлопці дуже чекають на них).

 Також до нас звернувся наш земляк Віктор з 128 бригади( Віктор санінструктор) зараз знаходиться біля Щастя, потрібні кровоспинний бинт QuikClot Combat Gauze, ізраїльський бандаж 6, бинти, медичний скотч, одноразові гумові рукавички(голубі, тілесні), водостійкий маркер, рятувальне покривало із фольги, оклюзивний пластир HALO Chest Seal або FOX SEAL, назофарингальна трубка 28-32 з лубрикантом (обов'язково гель для змащування), голка від пневмотораксу ARS for Needie Decompression (14 gauge 3.25 in).

Медикаменти: парацетамол 500 мг, мелоксикам 15 мг, або ібупрофен 800мг, або німесулід 200 мг, антибіотик: гатифлоксацин400 мг або моксифлоксацин 400 мг, або ципрофлоксацин 1000 мг, налбуфін 20 мг або буторфанол у шприц-тюбику, активоване вугілля.

Не забуваймо, що лише дякуючи нашим відважним бійцям, наші родини не чують пострілів, наші діти знають про війну лише з екранів телевізорів. СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати