сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Волонтерці-медсестрі Ірині "Лютик" вибухом фугасу відірвало ноги – треба допомога

  • Середа, 03 червня 2015, 15:56

volonter 0025-річній медсестрі-волонтеру Ірині Іванюш потрібна допомога. Дівчині неподалік Авдіївки відірвало вибухом фугасу обидві ноги. Їй допомагають у Дніпропетровській лікарні ім. Мечникова, розповідає Gazeta.ua.

Ірина підірвалася разом з трьома бійцями. Втратила ноги, у неї пошкоджене око та значна крововтрата.

"Іра "Лютик" прийшла до тями. Екстубірована. Плаче. З нею працюють найкращі психологи Мечникова", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Риженко, головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні.

volonter 0

Ірина пішла на фронт добровольцем. Як санінстуктор допомагала бійцям 93-ї бригади. Має позивний "Лютик". До війська закінчила Дрогобицький педуніверситет.

"Ірина незаміжня. Єдина дитина в сім'ї. Мама її - інвалід по хворобі серця. Батько звільнений з роботи через банкрутство Дрогобицького заводу автокранів. На їх утриманні дідусь Іри, який також є інвалідом і пенсіонер-бабуся. Одним словом, ситуація дуже складна. Зараз Ірина перебуває в реанімації. Лікування буде тривалим і складним. Ще складнішою буде реабілітація. Особливо психологічна. Зараз Іринкою займаються волонтери з Дніпра ", - написав у Фейсбук журналіст Олександр Шульман.

Автор: зі сторінки у Фейсбук Сергія Риженка

volonter 1

Листи та подарунки можна надіслати за адресою: 49005, Дніпропетровськ, обласна лікарня ім. Мечникова, головлікаря, для пораненої Ірини Іванюш з Дрогобича - медінструктора, позивний "Лютик".

 

Реквізити для допомоги:

р/р 4149 4978 3143 8827 Приватбанк (для гривні) рахунок на ім'я мами Ірини Іванюш Анни Петрівни.

р/р 4149 4978 3143 8819 Приватбанк (для євро) на ім'я Іванюш Анни Петрівни.

р/р 4149 4978 3143 8801 Приватбанк (для долара) на ім'я Іванюш Анни Петрівни. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати