сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчани на Осташівці збирали кошти для родини Олега Орлова.ОНОВЛЕНО. ФОТО

  • Неділя, 03 серпня 2014, 21:03

SAM 2387Як раніше анонсувалось, зранку, як завжди по суботах, на пляж прийшли діти з притулку. Для них були організовані ігри, конкурси, подарунки. Після забав вони підкріпились за рахунок закладу.

 

Але все ж цей день був незвичний – протягом дня уманчани не тільки відпочивали, а й збирали кошти для родини уманчанина Олега Орлова, який трагічно загинув на війні, яка точиться на Сході.

Протягом дня працювали дитячі атракціони. Всі виручені кошти від атракціонів йшли до до двох 3-х літрових закатаних банок, де збирались кошти.

Після обіду на мангалі в великому казані була зварена рибна юшка. Кожен охочий зміг скуштувати її і покласти гроші (скільки вважав за потрібне) до банок.

Початок вечора не міг не радувати око: на березі ставу грала дітвора, активні розваги відпочиваючих...

SAM 2393

За допомогою техніки періодично оголошувалась мета заходу.

Під кінець вечора,а саме в 21:45 розпочався підрахунок коштів. Кошти були витягнуті з банок і пораховані. Вийшло 2 006грн. Нажаль не обійшлося без ложки дьогтю. Двоє людей влаштувавши крику, що не довіряють, що гроші підуть по призначенню під сумнів. На що власник закладу миттєво відреагував, як то кажучи «рублем» - додавши 3000 грн. Загальна сума склала 5006 грн. Згодом вирішили їхати та відвозити гроші сім’ї, але їх не виявилось вдома.

SAM 2407

Повернувшись – вирішили відвезти завтра.

Нажаль і в неділю нікого не було вдома. Гроші тимчасово залишились в подруги Олега Орлова. Власник закладу відмовився залишати їх в себе.

В понеділок, дасть Бог, їх передадуть адресату.

В понеділок(04.08) кошти було передано. 

З повагою, Романчук Євген.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати