сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські господині напечуть смаколиків для допомоги хворій дівчинці

  • Четвер, 22 травня 2014, 10:27

blagod8-го червня (в неділю) в центрі міста проведуть благодійний ярмарок домашньої випічки. Дівчата та жінки з Умані та прилеглих сіл продаватимуть в центральному парку міста власноруч випечені кекси, пряники, тортики тощо. Виручені від продажу смаколиків кошти чуйні господині передадуть на лікування 4-річної хворої на ДЦП Яночки Сторожук.

 

 

 

- Хоч досвід благодійних акцій маємо чималий, проте подібний захід проводимо в Умані вперше. Бажаючих пригостити своєю випічкою відгукнулось достатньо багато, тож смачних десертів вистачить на всіх гостей нашого благодійного ярмарку, - розповідає Людмила Козубенко, організатор заходу. – Зараз узгоджуємо організаційні моменти – готуємо всі необхідні документи до державних органів влади, домовляємось за музичне оформлення, забезпечення електрикою, шукаємо столики та blagod1скатертини для оформлення нашого ярмарку та вирішуємо ще безліч інших моментів.  Також просимо дощик оминути Умань у вибраний нами для проведення ярмарку день, аби побільше охочих долучилось до гарної справи і допомогли Яночці одужати.

Організатор зазначає, що нині ведуться перемовини з уманськими майстринями, можливо, вони захочуть теж долучитись до благодійного ярмарку і поруч з випічкою виставити на продаж свої хенд-мейд вироби. Також розглядають можливість проведення майстер-класів для малечі.

- Взагалі, маємо досить амбітні плани стосовно проведення подібних ярмарків, - продовжує пані Людмила. – В Умані багато діток, які потребують нашої з вами підтримки, в першу чергу фінансової, аби вилікуватись від важких хвороб. Можливість долучитись до цієї справи, придбавши для себе якийсь смаколик чи гарну річ ручної роботи, або ж  оплативши майстер-клас – теж досить цікава та унікальна.  Думаю, в Умані подібні заходи можна проводити досить часто, наприклад, двічі-тричі на місяць у вихідні.

Про точні дату, час і місце проведення першого благодійного ярмарку домашньої випічки (і, можливо, виробів ручної роботи) організатори обіцяють повідомити найближчим часом через ЗМІ та соцмережі. А для бажаючих допомогти з проведенням та організацією ярмарку повідомляють свої контактні дані: http://www.odnoklassniki.ru/profile/147031300419, тел. 063 342-82-48.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати