сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Молоде уманське подружжя віддало частину весільних подарунків у дитячий притулок

  • Четвер, 13 березня 2014, 15:28

B 00Молода пара Ліля та Єгор вирішили розпочати своє сімейне життя з доброї справи: в запрошеннях на весілля просили гостей замість квітів дарувати іграшки, щоб потім передати їх дітям, які цього потребують.

 

 

 

Так і сталось. На весілля гості принесли багато м’яких звірят, ляльок та конструкторів.

Саме з такими дарунками молодята разом з волонтерами зі Служби милосердя Свято-Успенського храму вирушили до Дитячого притулку.

Ліля, яка, до речі, теж є волонтером, розповіла хлопцям і дівчатам звідки взялося стільки нових та яскравих іграшок. Діти з цікавістю слухали, а вихователі щиро дякували, адже всі ми знаємо, що іграшок багато не буває!

Наступного дня директор притулку Наталя Валеріївна телефоном розповіла, що діти ще й досі обговорюють, як молода гарна пара принесла їм багато гарних іграшок. Нові звірята полюбились і малятам, і старшим дітям: тепер вони разом і їдять, і сплять, і на прогулянку разом ходять.

Директор притулку дякує Лілі та Єгору, всім гостям, які долучилися до цієї доброї справи і бажає, «щоб все те добро, та частинка любові, яку вони вклали в це добре діло повернулася до них сторицею».

Сподіваємося, що молоді пари, які тільки збираються стати під вінець, візьмуть на озброєння таку ідею, і вже скоро хтось з уманчан отримає запрошення на весілля, в якому замість квітів потрібно буде дарувати щось для дітей, хоча б м’яку іграшку.

Олена Плахтієнко

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+5 #2 Helen 14.03.2014, 15:40
Цитую Irina:
Якщо це робилося з благодійною метою, то не повинно було набувати такого оголосу! Благодійні справи повинні робитись від душі, а не пафосно на показ!

Розповіли про цю подію, щоб люди знали, що кожен може зробити добре діло, подарувати маленьку радість дітям, яким цього дуже бракує. Приєднуйтесь до Служби милосердя і ви побачите на власні очі як все це відбувається, з пафосом чи без.
Цитата
 
 
#1 Irina 13.03.2014, 22:50
Якщо це робилося з благодійною метою, то не повинно було набувати такого оголосу! Благодійні справи повинні робитись від душі, а не пафосно на показ!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати