сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Субота, 25 березня 2017 09:30

vitaliy4 березня пізно ввечері на Уманщині в селі Бабанка сталася дорожньо-транспортна пригода: на швидкості зіткнулися два легкові автомобілі. Один із водіїв, місцевий житель, був у нетверезому стані. Винуватець ДТП, як і його пасажири, не постраждали, а от водій іншого легковика, 19-ти річний Мовчанюк Віталій із села Аполянка в тяжкому стані з черепно-мозковою травмою був доставлений до Уманської ЦРЛ.

 

Докладніше ... 0
Вівторок, 01 листопада 2016 16:12

dopomogaЮлія Гончаренка (Троян) намагається врятувати свого рідного брата Гончаренко Івана Олександровича. Діагноз: внутрішньомозкова пухлина правої скроневої частки головного мозку великих розмірів. Необхідне оперативне втручання. Про це користувач Ірина Ходаківська повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

Докладніше ... 0
Четвер, 08 вересня 2016 13:03

zhinka - 252-річна мешканка Умані Швець Людмила Григорівна потребує необхідної допомоги. Жінці в Національному інституті хірургії та трансплантології АМН України ім. О.О. Шалімова було поставлено діагноз: Аневризма дуги аорти, грудного відділу аорти. Велика аневризма черевної аорти. Дисекція інтими ІІІ типу.

Докладніше ... 0
П'ятниця, 15 липня 2016 17:30

image4 - копияУманчанка Ревуцька (Волоха) Наталія Валеріївна хвора на лейкоз – злоякісне захворювання системи крові, яке характеризується переважанням процесів розмноження клітин кісткового мозку.

Докладніше ... 0

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати