сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В серпні міжкімнатні двері в Умані продають зі знижками до 30%

  • П'ятниця, 02 серпня 2013, 00:00

aksia15 моделей якісних міжкімнатних дверей від компанії «Ваші двері»  можна придбати зі знижками в новому спеціалізованому салоні в Умані. До 31 серпня на моделі L12.M сандал, L12.M венге, Ідеал, Грація , L1 сандал, L2 сандал, Верона, Верона Деканте, Лондон, Трієст, Вена та Паола Тріо ціна знижена на 10%. А на деякі моделі Паола Тріо, L-1 та Лідо – аж на 30%!

 

dveri1

- Це не перша акція, яка проводиться компанією «Ваші двері» по всій Україні і до якої доучився наш салон дверей в Умані, - розповідає Вікторія Кравченко, директор магазину. – Тим, хто хоче завершити ремонт вдома або в офісі до кінця літа, випала чудова нагода зекономити кошти. Акційні моделі не перший рік продаються в мережі магазинів компанії і добре зарекомендували себе.

 dveri2

Проте пані Вікторія запевняє, що це далеко не остання «смачна» акційна пропозиція, якою порадує уманський салон «Ваші двері» своїх клієнтів.

 

- Компанія практично щомісяця проводиться цікаві акції та розпродажі, тому слідкуйте за нашими анонсами, - ділиться секретами Вікторія Кравченко.

 

До речі, компанія «Ваші двері» працює на ринку з 2008-го року. Починала з 8-ми моделей дверей. Зараз асортимент значно розширився, з продукцією компанії працюють більше 500 дилерів та партнерів. Стабільно збільшується й кількість магазинів компанії, які відкриваються в різних містах України. Компанія «Ваші Двері» - офіційний представник білоруської фабрики дверей «Халес», а також деревообробного комбінату «Вельський ліс» (Росія). Ці виробники зарекомендували себе з найкращої сторони на купівельних ринках багатьох країн, серед яких Україна, Білорусь, Росія, Чехія, Польща, Угорщина, Казахстан, Румунія, Молдавія, Естонія, Латвія, Литва. Продукція, що випускається цими підприємствами, відрізняється прекрасною якістю і є еталоном для багатьох інших виробників.

 

Отримати професійну консультацію та підібрати найоптимальнішу модель міжкімнатних шпонованих дверей в Умані можна в магазині «Ваші двері» за адресою: м. Умань, вул. Ленінської Іскри, 16. Або ж за телефонами: 04744 3-59-59 та 097 87-32-195.

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати