сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані з’явився перший спеціалізований магазин мережі «Ваші двері»

  • Понеділок, 10 червня 2013, 15:34

dveri01 червня в Умані відкрився перший спеціалізований магазин виробничо-торгівельної мережі «Ваші двері». Понад 230 моделей шпонованих міжкімнатних дверей, більша частина яких виробляється на заводі компанії, представлені в асортименті магазину. Окрім того, в магазині «Ваші двері» вам нададуть гарантію на будь-яку модель дверей та забезпечать професійний монтаж.

 

- Компанія «Ваші Двері» працює на ринку з 2008 року, і за ці роки у нас склався дружний, відповідальний колектив однодумців, що володіють величезним досвідом роботи, - розповідає Вікторія Кравченко, директор магазину «Ваші двері» в Умані. - На початку діяльності фірма виробляла всього лише 8 моделей дверей, що важко назвати широким асортиментом. Нині наш асортимент значно розширився. З продукцією компанії працюють більше 500 дилерів і партнерів, а до складу самої компанії входить 16 роздрібних магазинів у різних містах України. При цьому кількість магазинів стабільно збільшується щороку.

 dveri2

Компанія «Ваші Двері» - офіційний представник білоруської фабрики дверей «Халес», а також деревообробного комбінату «Вельський ліс» (Росія). Ці виробники зарекомендували себе з найкращої сторони на купівельних ринках багатьох країн, серед яких Україна, Білорусь, Росія, Чехія, Польща, Угорщина, Казахстан, Румунія, Молдавія, Естонія, Латвія, Литва. Продукція, що випускається цими підприємствами, відрізняється прекрасною якістю і є еталоном для багатьох інших виробників.

 

- Шпоновані двері від компанії «Ваші двері» відрізняються високою якістю, - продовжує Вікторія Кравченко, директорка уманського магазину мережі «Ваші двері». - На відміну від багатьох інших виробників, ми ніколи не використовуємо у своїй роботі токсичні нітролаки. Також слідкуємо за якістю деревини та інших матеріалів. За співвідношенням ціна-якість наші двері мають найкращі на ринку показники. А завдяки налагодженій логістиці можемо здійснювати поставки в найкоротші терміни.

 dveri1

Значну увагу компанія зосереджує на високій якості обслуговування клієнтів і постійному вивченні їхніх потреб. Тому зусилля кожного працівника спрямовані на задоволення потреб найвибагливішого покупця.

 

Отримати професійну консультацію та підібрати найоптимальнішу модель міжкімнатних шпонованих дверей в Умані можна в магазині «Ваші двері» за адресою: м. Умань, вул. Ленінської Іскри, 16. Або ж за телефонами: 04744 3-59-59 та 097 87-32-195.

 dveri3

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати