сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Хочеш звабити клієнта? Ми знаємо, ЯК ;)

  • Четвер, 18 квітня 2013, 12:29

cardsКожний приватний підприємець та відповідальний працівник компанії знає, скільки зусиль потребує залучити нових клієнтів та підвести їх до покупки вашого продукту. А зацікавити покупців настільки, аби вони надалі надавали перевагу саме вашому магазину чи офісу з-поміж великої кількості гравців на ринку, ще важче…

 

Проте є один простий прийом, доступний навіть найдрібнішому підприємцю. А про ефективність його свідчить те, що він застосовується всіма без винятку національними торговими мережами. Це – дисконтна картка. Замовити якісні дисконтні картки, виготовлені на білому, сріблястому або золотистому пластику тиражем від 50 штук можна в Умані за адресою вул. Піонтковського, 8 в рекламній агенції КопіЦентр.

 

Отже, що таке дисконтна картка і для чого вона потрібна вашому підприємству?

 

По-перше, повноцінна якісна пластикова дисконтна картка (а саме про них йде мова) - це річ іміджева, яка свідчить, що у вашому бізнесі справи йдуть відмінно і ви можете дозволити собі робити приємні сюрпризи вашим постійним клієнтам (або тим, кого ви хочете бачити в їх колі). Людей приваблює успіх, більшість хочуть бути постійним шанованим покупцем процвітаючого підприємства...

 

По-друге, процес вручення дисконтної картки - приємний момент для вас і вашого клієнта. Ця процедура досить приватна і виражає певний рівень відносин між вами. Люди цінують добре ставлення і виявлену до них повагу.

 

По-третє, якісну, приємну на дотик, естетично оформлену картку рука не піднімається викинути, тому згадка про вас буде завжди у гаманці, портмоне, барсетці вашого клієнта. Головне - вдало розташувати ваш логотип та контактну інформацію, аби вона завжди була на виду.

 

І нарешті, іще один вагомий аргумент - усвідомлення того, що саме на цьому підприємстві нададуть гарантовану, нехай і не дуже велику, але все ж знижку підштовхує клієнта в першу чергу звернутись до вас. Ну а наскільки зможете задовольнити клієнта, який уже прийшов – залежить від вас ;)

 

Дізнайтесь більше про технічні нюанси виготовлення дисконтних карт ТУТ, переглянути зразки виготовлених в Умані дисконтних карток ТУТ та ознайомитись з цінами на дисконтні картки ТУТ.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся в рекламну агенцію КопіЦентр:

Адреса: м. Умань, вул. Піонтковського, 8 (навпроти Хлібокомбінату, вхід з двору)

Телефони: 04744 4-20-25, 093 576-63-63, 097 114-13-16

Електронна пошта: uman.copycenter@gmail.com

Веб-сайт: www.copy-center.com.ua

 

текст: Юлія КРАСНОВИД


НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати