top panarama
A+ A A-

Уманський бодібілдер потрапив у п’ятірку кращих на Чемпіонаті світу

• Середа, 13 листопада 2019, 09:10

76909614 2568789733190013 5791482649528762368 nУманчанин Євгеній Жуковський зайняв п’яте місце у категорії «класик фізик до 180 см» на Чемпіонаті світу IFBB серед чоловіків. Турнір проходив з 5 по 10 листопада у місті Ель-Фуджайра в Об’єднаних Арабських Еміратах. Участь у змаганнях взяло 333 атлети з усього світу, серед яких було сімнадцять спортсменів збірної команди України.

Screenshot 1

Представник Черкаської області Євгеній Жуковський завершив свій виступ на Чемпіонаті світу з бодібілдингу IFBB на п’ятому місці у категорії «класик фізик до 180 см». Готував спортсмена до змагань заслужений майстер спорту України Андрій Кухарчук

76909614 2568789733190013 5791482649528762368 n

Нагадаємо, що 25-27 жовтня у місті Київ проходив Чемпіонат України з бодібілдингу-2019. Серед учасників був Євгеній Жуковський. За результатами турніру уманчанин посів друге місце у категорії «класик фізік», здобув срібну медаль змагань та став віцечемпіоном України.