сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

З будиночка-бібліотеки у парку «Нова Софіївка» в Умані викрали книги

  • П'ятниця, 30 серпня 2019, 09:56

Screenshot 2Сучасний парк «Нова Софіївка» у місті Умань було відкрито для відвідувачів 14 липня. З того часу фентезі-парк встиг зазнати кількох проявів вандалізму. Зокрема, було пошкоджено дитячий майданчик. Нещодавно стало відомо про черговий факт вандалізму ― з будиночка-бібліотеки викрали більшу частину книжок.

Про те, що з будиночка-бібліотеки у «Новій Софіївці» масово крадуть книги, на своїй сторінці у Facebook повідомила уманчанка Наталія Березницька. Також вона опублікувала фото напівпустих полиць. 

budinok sofiivka

Уманчани обурюються цією ситуацією та планують почати приносити до будиночка-бібліотеки власні книги.

Screenshot 1

«Мене особисто наштовхнула ця подія на думку, що мені якось потрібно зібрати всі книги, які вже перечитані і лежать без потреби, та поповнити ними пустуючі полиці в цій хатинці. Для цього не потрібно галасу і реклами, а прогулюючись, ― варто захопити з собою хоч кілька книг і зайшовши до хатинки, поставити їх на полиці», ― зазначає уманчанин Юра Кулик.

«А так можна? Бо в мене також є деяка кількість прочитаних книг, якими я із задоволенням поділюся. Я гадаю, що в нашому місті знайдеться багато охочих поповнити цю бібліотеку», ― пише уманчанка Галина Комарова.

«Мабуть, це прекрасно, що наші люди так люблять читати. Але треба покласти туди більше книжок про порядність, чесність та просту людську гідність», ― пише уманчанка Ангеліна Колісниченко.

«Люди не цінують те, що для них роблять. І це дуже прикро», ― зазначає уманчанка Світлана Чемерська.

Спільними зусиллями уманчани можуть поновити бібліотечний фонд «Нової Софіївки». Тож якщо у вас вдома є вже прочитані книги, якими ви хотіли б поділитися з іншими, принесіть їх до будиночка-бібліотеки. Давайте збережемо те, що було зроблено для уманчан та гостей міста.

Нагадаємо, будівництво «Нової Софіївки» відбулося за ініціативи народного депутата України Антона Яценка. Парламентар не лише виступив автором ідеї створення фентезі-парку в Умані, а й добився фінансування на її реалізацію.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати