сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Іноземні студенти Уманського педуніверситету зустрілися з міграційниками

  • Понеділок, 03 червня 2019, 11:00

00 1Начальник Уманського районного відділу Управління державної міграційної служби України в Черкаській області Євген Приходько та провідний спеціаліст відділу Володимир Пензай зустрілися з іноземними студентами Уманського державного педагогічного університету.

Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

Під час зустрічі обговорювалася безпечна міграція, а також легальне перебування та працевлаштування іноземців в Україні. Міграційники наголосили, що на території України іноземні студенти перебувають на законних підставах, адже вони документовані посвідками на тимчасове проживання з метою навчання.

4 1

Проте вказані посвідки не передбачають працевлаштування іноземних студентів. У випадку недотримання цієї норми їм доведеться нести відповідальність за порушення Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, сплатити штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

5

«Україна приваблює іноземців, які прагнуть тут отримати вищу освіту. Щороку на Черкащину приїжджають іноземці, аби стати студентами місцевих закладів вищої освіти. Усі вони документуються посвідками на тимчасове місце проживання», ― зазначається на сайті Державної міграційної служби України.

00 1

Працівники міграційної служби зазначили, що вони систематично інформують іноземних студентів про важливість дотримання міграційного законодавства для отримання омріяної спеціальності в Україні.

4844 724x0 803

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати