сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Молодіжний камерний хор» Уманського педуніверситету отримав почесне звання

  • Вівторок, 28 травня 2019, 15:53

хоб002«Молодіжний камерний хор» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини отримав почесне звання «Заслужений аматорський колектив профспілок України».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник колективу Оксана Сухецька-Прокулевич.

«Сердечно вітаю усіх учасників нашого хору, які впродовж цих років діяльності бодай ненадовго долучалися до творчої співпраці! Щиро дякую тим, хто є активним учасником колективу з самого дня заснування і донині! Ви ― та основа, завдяки якій колектив може впевнено рухатися вперед та вдосконалюватися! Ви щедро ділитеся своїм виконавським досвідом, за що я вам безмежно вдячна!», ― зазначила Оксана Сухецька-Прокулевич.

хоб003

Керівник «Молодіжного камерного хору» подякувала людям, які підтримували і продовжують підтримувати колектив на творчому шляху, завдяки чиїй допомозі хор має змогу дарувати своє мистецтво в Україні та за її межами, обмінюватися досвідом з іншими хоровими колективами, популяризувати творчість надзвичайно талановитих сучасних українських композиторів, Умань та Уманський педуніверситет в Україні та за кордоном.

хоб002

Довідково.

«Молодіжний камерний хор» засновано у 2014 році на базі мистецько-педагогічного факультету (нині ― факультету мистецтв) УДПУ викладачем кафедри музичного мистецтва (нині ― кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін) Оксаною Сухецькою (Прокулевич).

хоб001

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати