сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманському лікеро-горілчаному заводі не вистачає робочих рук

  • Четвер, 18 квітня 2019, 13:44

39 0Державне підприємство «Уманський лікеро-горілчаний завод» спільно з Уманським міським центром зайнятості провело міні-ярмарок вакансій для безробітних. Захід відвідало 24 уманчанина. Частина з них отримали запрошення на співбесіду для отримання роботи на підприємстві.

Наразі Уманський лікеро-горілчаний завод здійснює добір необхідних працівників для виконання робіт тимчасового характеру. Про це повідомили в Уманському міському центрі зайнятості.

Під час міні-ярмарку вакансій помічник директора Уманського лікеро-горілчаного заводу Інна Кольцова та начальник виробництва Олена Бурлака презентували безробітним підприємство та розповіли про наявні вакансії, умови роботи та вимоги до претендентів.

За словами представників лікеро-горілчаного заводу, організація робіт тимчасового характеру є перспективним напрямком взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості. Роботодавці мають змогу залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання другорядних робіт, а безробітні на деякий час отримують можливість легально працювати.

Під час активного діалогу з роботодавцями безробітні громадяни заповнили анкети щодо своїх професійних навичок та досвіду роботи. 11 осіб з-поміж шукачів роботи зацікавилися запропонованими вакансіями та отримали запрошення на співбесіду.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати