сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Паломництво хасидів в Умані назвали причиною спалаху кору в Ізраїлі

  • П'ятниця, 05 квітня 2019, 10:37

нопаовыд 900x0 318Англомовне видання The New York Times повідомило, що причиною спалахів кору в єврейських громадах Ізраїлю є паломництво хасидів в Умані. У вересні 2018 році тисячі паломників відвідували Україну, де частина з них і заразилася вірусом. Про це пише сайт jewishnews.com.ua.

«Хасиди з Ізраїлю, які відвідали Умань у вересні, самі того не знаючи, привезли інфекцію на батьківщину, що спричинило спалахи кору в країні у жовтні», ― зазначив Патрік О’Коннор, керівник групи контролю захворювань в Європейському офісі Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO Regional Office for Europe).

За даними The New York Times, в Україні з 2017 року на кір захворіло близько 70 тисяч людей. У Ізраїлі у жовтні минулого року було зафіксовано 949 випадків захворювання.

Варто зазначити, що у 50-х роках в Ізраїлі на кір щорічно хворіли тисячі людей. Після введення вакцинації у 1967 році відбувається постійне скорочення кількості хворих. Проте все ще трапляються спалахи захворюваності, в основному серед груп населення, у яких діти не отримують щеплень. Причиною є ввезення інфекції з-за кордону.

З березня 2018 року по лютий 2019 року в результаті ввезення захворювання туристами та паломниками серед нещепленого населення Ізраїлю на кір захворіло понад 3600 людей.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати