сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Університети міста Умань проінспектував представник Міністерства освіти та науки

  • Середа, 20 березня 2019, 10:08

61D59E3A-C8C1-49C1-AFEA-D91EF772CE1F w1080 h60815-16 березня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Уманський національний університет садівництва відвідав директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов.

Доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Андрій Шевцов зустрівся з колективами університетів, щоб обговорити актуальні питання діяльності закладів вищої освіти. Зокрема, виконання ліцензійних умов, дотримання стандартів освітньої діяльності та атестацію кадрів.

мон002

15 березня відбулася робоча нарада за участі представника МОН України та колективу УДПУ.

мон004

Зокрема, на зібрані був присутній ректор університету Олександр Безлюдний, директор Інституту економіки та бізнес-освіти та декани факультетів.

мон001

«Говорили про виконання ліцензійних умов (особливо щодо доступності маломобільних студентів до навчальних приміщень), новини у черговій версії стандартів освітньої діяльності та атестації кадрів вищої кваліфікації, розширення переліку нових спеціальностей та освітніх програм», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

мон003

16 березня Андрій Шевцов відвідав Уманський національний університет садівництва.

dsc 1332

Під час візиту представник МОН України зустрівся з ректором університету Оленою Непочатенко та керівництвом навчального закладу. На зустрічі було обговорено низку актуальних питань діяльності закладу вищої освіти та атестації кадрів.

dsc 1516

Після завершення робочої наради для Андрія Шевцова провели екскурсію по території університету.

мон007

«Особливу увагу гостя привабили музейна кімната відділу стародруків, колекція рослин Наукового гербарію, а також затишна територія студмістечка», ― зазначили у прес-центрі Уманського НУС.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати