сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані покращать систему догляду за невиліковними хворими

  • Субота, 09 березня 2019, 13:02

image-322130-860 poster 16x9-mpan-322130  large6 березня управління праці та соціального захисту населення та відділ охорони здоров’я в Умані підписали угоду про співпрацю, яка стосується надання паліативної допомоги населенню міста. Співпраця медичних та соціальних працівників допоможе покращити якість надання паліативної допомоги невиліковним хворим.

Угоду було підписано під час круглого столу з питання створення єдиної, комплексної системи паліативної допомоги та соціальних послуг паліативного догляду для забезпечення максимально можливої якості життя людини з невиліковною хворобою та їх рідних.

Круглий стіл проходив за участі представників закладів охорони здоров’я та соціального захисту з міста Умань, Золотоноша та Тальне, які працюють у сфері надання соціальних послуг населенню.

На засіданні були присутні представники Міністерства соціальної політики України, Черкаської обласної державної адміністрації, а також Благодійної організації «Фонд Родини Нечитайло».

«Сподіваємось, за підтримки Мінсоцполітики, Департаменту соціального захисту населення та управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, спонсорів та меценатів ми реалізуємо спільні соціальні проекти з надання послуг паліативного догляду та право людини на гідне життя», ― зазначається на сайті Уманської міської ради.

6f5b5c326680c7791e635710cf9c5603

Довідково.

Наразі в Умані 595 осіб потребують послуг паліативного догляду, з них 58 одиноких громадян. В Будинку ветеранів 24 одиноких престарілих громадян отримують послуги паліативного догляду, на дому ― 10.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати