сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Ревізор» по-уманськи: в Умані провели рейд по перукарнях та манікюрним салонам ― ВІДЕО

  • Середа, 13 лютого 2019, 11:51

master-manikuer-germaniaКомісія з нагляду за наданням послуг у сфері побутового обслуговування населення продовжує обстежувати перукарні, салони краси та косметологічні кабінети у місті Умань. Нещодавно члени комісії перевірили чоловічу перукарню по вулиці Європейська, 43, а також перукарню «Аіда» та манікюрний салон «Nail Studio».

Варто зазначити, що до складу комісії входять фахівці Держсаннагляду, Держпродспоживслужби, податківці, економісти, юристи, аудитори, інспектори з праці та благоустрою.

Члени комісії оглянули всі приміщення у вказаних закладах та поспілкувалися з працівниками. Перевірялася наявність документації та медичного огляду в персоналу, а також належна експлуатація інструментів та засобів протипожежної безпеки.

Серед виявлених порушень ― відсутність засобів пожежогасіння та невідповідність стерилізатора санітарним вимогам.

За словами начальника відділу економічного розвитку Світлани Бовгіри, всі недоліки, виявлені комісією, повинні бути виправлені впродовж місяця.

Найближчим часом комісія планує перевірити й інші заклади побутового обслуговування в Умані.

Нагадаємо, у жовтні на «Новому каналі» вийшов черговий випуск соціального реаліті-шоу «Ревізор». Ведучий Микола Тищенко відвідав Умань, аби перевірити якість послуг в найпопулярніших серед уманчан та гостей міста ресторанах, готелях і кафе. Крім того, експерти проекту перевірили якість послуг у «Центральній жіночій перукарні» та були прикро вражені побаченим:

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати