сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Лікарі, актори та програмісти: ким хочуть працювати школярі Черкащини?

  • Вівторок, 29 січня 2019, 13:27

5060 one maxФахівці Черкаської обласної служби зайнятості опитали майже 8000 учнів восьмих класів (83% восьмикласників області), щоб дізнатися їх професійні плани. Завдяки цьому вдалося скласти чіткі уявлення про професійні наміри та вподобання дітей у регіоні.

Анкетування проходило в закладах загальної середньої освіти Черкаської області у період з жовтня по грудень 2018 року. Усього був опитаний 7921 респондент. Кількість дівчат і хлопців, які брали участь в анкетуванні, приблизно однакова.

bez imeni1 0

Як з’ясувалося, майже 80% з-поміж опитаних вже мають сформовані плани та визначилися із типом навчального закладу, в якому здобуватимуть професійну освіту.

bez imeni2 1

Більшість школярів планують стати медиками та працівниками сфери культури тамистецтва. Популярною також є робота в ІТ-сфері. Також спостерігається значний інтерес до сфери обслуговування, юриспруденції та освітньої сфери.

bez imeni3 1

Більшість учнів восьмих класів орієнтовані на свідомий вибір майбутньої професії. Майже всі респонденти вже визначилися, в якій сфері діяльності хочуть реалізувати себе в майбутньому.

Про серйозний і виважений підхід до вибору професійної діяльності свідчить те, що серед вирішальних аспектів, які роблять професію привабливою, восьмикласники обрали можливість самореалізації.

bez imeni4 1

Майже 80% опитаних назвали цікавість до обраної професії фактором, що найбільше впливає на вибір майбутньої професійної діяльності.

bez imeni5

«Більшість школярів чітко бачать перспективи свого професійного майбутнього, мають сформовані професійні наміри, але вони потребують допомоги фахівців служби зайнятості, оскільки інтерес, цікавість, прагнення до певної професії має бути підкріплений наявними психологічними схильностями та можливостями до її отримання», ― зазначили у відділі організації профорієнтації Черкаського обласного центру зайнятості.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати