сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська прокуратура добилася, щоб крадія скутера відправили на 4 роки за ґрати

  • Четвер, 24 січня 2019, 14:46

bike-629484 1280Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури підтримав публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно раніше судимого жителя Монастирищенського району, який 11 вересня 2018 року вкрав скутер. Рішенням суду чоловіка засудили до чотирьох років позбавлення волі.

«Раніше судимий житель одного із сіл Монастирищенського району, з метою незаконного заволодіння транспортним засобом, без дозволу власника, умисно, протиправно вилучив скутер марки "Honda Dіо", завдавши потерпілій, згідно з висновком експерта, майнову шкоду на суму 7333,00 грн», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

За фактом крадіжки скутера було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення згідно з ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом).

Вироком Монастирищенського районного суду обвинуваченого було визнано винним та засуджено до покарання у виді 4 років позбавлення волі з поміщенням його до кримінально-виконавчої установи.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати