сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Оце так поворот: наркоторговця з Умані виправдали, а тоді посадили за ґрати на 6 років

  • Неділя, 20 січня 2019, 12:40

4b3198a57cb5165856d45a79a34bdf6dПрокуратура Черкаської області добилася, щоб торговця метадоном з Умані визнали винним і засудили до 6 років та одного місяця позбавлення волі з конфіскацією майна. Спочатку Уманський міськрайонний суд виправдав зловмисника. Та завдяки принциповій позиції прокуратури виправдувальний вирок було скасовано.

«Органом досудового розслідування чоловік обвинувачувався у тому, що придбав, зберігав з метою збуту та надалі, перебуваючи в середмісті м. Умань, незаконно збув наркотичний засіб, обіг якого обмежено ― метадон загальною масою 4,1 мг», ― зазначили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

За фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут наркотичних засобів), було відкрито кримінальне провадження.

Варто зазначити, що фігурант справи раніше вже був судимим. Проте через «недоведеність» вчинення кримінального правопорушення Уманський міськрайонний суд Черкаської області виправдав чоловіка.

Згодом виправдувальний вирок було оскаржено в апеляційному порядку. Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, скасував виправдувальний вирок та ухвалив новий. Чоловіка визнали винним та засудили до 6 років та одного місяця позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати