сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська прокуратура повернула державі землю вартістю 12 мільйонів гривень

  • Четвер, 13 грудня 2018, 14:38

роенгешпгдрМаньківський відділ Уманської місцевої прокуратури встановив, що одна із селищних рад Маньківського району у 2016 році незаконно передала в користування земельну ділянку площею 8 га вартістю майже 12 мільйонів гривень.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, вказану земельну ділянку було передано в користування для ведення фермерського господарства на підставі рішення сесії селищної ради.

З’ясувалося, що селищна рада не дотрималася конкурсного порядку набуття права користування землею сільськогосподарського призначення комунальної власності, передбаченого статтею 134 Земельного кодексу України.

«З метою захисту інтересів держави прокурором заявлено позов з вимогою визнання незаконним і скасування рішення про передачу земельної ділянки в оренду та повернення земельної ділянки у власність громади», ― повідомили сайту 04744.info в Уманській місцевій прокуратурі.

Господарський суд Черкаської області підтвердив законність і обґрунтованість вимог прокурора Уманської місцевої прокуратури та повернув громаді спірну земельну ділянку.

Нагадаємо, асфальтний завод ТОВ «Авангард» в Умані продовжує забруднювати повітря у мікрорайоні ГРС.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати