сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Учасниця проекту «Король десертів» провела майстер-клас в Умані ― ФОТО

  • Субота, 08 грудня 2018, 20:37

4 1Учасниця телевізійного проекту «Король десертів» Марина Собко провела майстер-клас по розпису імбирних пряників для студентів та викладачів навчально-наукового Інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету.

Уманчанка Марина Собко входить до вісімки кращих кондитерів України за версією телепроекту «Король десертів» телеканалу «1+1». Про це повідомили у прес-центрі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

00 1

На творчій зустрічі зі студентами Марина Собко розповіла про казуси та несподіванки під час зйомок проекту «Король десертів», а також поділилася секретами закадрового життя.

1 1

Уманчанка наголосила, що не можна відступати на шляху до своєї мрії. Гостя додала, що потрібно вдосконалювати світ та надихати на це інших.

2

Марина Собко сказала студентам, що хоче стати майстром кондитерської справи, випікати нестандартні торти, знаходити нові смаки десертів і цукерок ручної роботи та представляти Україну на Чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва.

3

«Це дуже важкий і довгий шлях, але все одно вірю в те, що я це зроблю», ― запевнила уманчанка.

4 1

На завершення творчої зустрічі Марина Собко провела для студентів та викладачів УДПУ майстер-клас по розпису імбирних пряників.

5

6

7

8

9

10 1

Нагадаємо, 10-11 грудня студенти УДПУ збираються своїми руками зробити м’які іграшки для вихованців дитячого будинку.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати