сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані назвали переможців конкурсу на приміські перевезення

  • Четвер, 06 грудня 2018, 09:10

paz 4234  196627625f

3-го грудня в Уманській районної державної адміністрації пройшов конкурс з перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Уманського району.

Переможцем на напрямках «Умань – Старі Бабани» та «Умань – Оксанина» визнано ТОВ «Круїз-Авто», а на маршрутах «Умань – Черповоди» та «Умань – Антонівка» ― ФОП Грицаюк А. В.

Про це повідомили у відділі взаємодії з громадськістю апарату Уманської районної державної адміністрації.

Переможців визначали під час засідання конкурсного комітету під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк. На засіданні також були присутні зацікавлені сільські та селищний голови вищезазначених населених пунктів.

За словами Наталії Сиротюк, потрібно забезпечити щоденне перевезення в кожному населеному пункті Уманського району. З цією метою було оголошено конкурс на маршрути «Умань – Старі Бабани», «Умань – Оксанина», «Умань – Черповоди» та «Умань – Антонівка». Саме ці напрямки найбільше потребують покращення транспортного забезпечення.

Нагадаємо, раніше на Уманщині перевізник самовільно підняв плату за проїзд у приміських автобусах. Крім того, найближчим часом в Умані збираються підняти тарифи на проїзд у міських маршрутках до 5 гривень.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати