сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані викрили мережу підпільних автозаправок ― ФОТО

  • Четвер, 29 листопада 2018, 15:27

4343433427 листопада правоохоронці припинили незаконну діяльність мережі автозаправних станцій в Умані. Низка газозаправних пунктів здійснювали реалізацію скрапленого газу на території міста без відповідних дозвільних документів.

Під час обшуків на вказаних газозаправних пунктах правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує реалізацію скрапленого газу, а також грошові кошти та газозаправне обладнання.

IMG 5787

Обшуки проводили співробітники Уманської місцевої прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області, територіального відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області та Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області.

IMG 5788

Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою здійснює Уманська місцева прокуратура.

IMG 5791

Як повідомили сайту «04744.info» у прес-службі прокуратури Черкаської області, наразі з’ясовуються всі обставини події та встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності газозаправних пунктів.

IMG 5793

За вчинене правопорушення винним особам загрожує до 5 років обмеження волі або до 8 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

IMG 57891

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці затримали серійних злодіїв, які обкрадали храми на Уманщині.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати