сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

День відкритих дверей: в Уманський педуніверситет приїхало 800 абітурієнтів ― ФОТО

  • Середа, 28 листопада 2018, 12:03

623 листопада на День відкритих дверей в Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини прибуло понад 800 осіб із Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Одеської, Київської, Вінницької, Львівської та Миколаївської областей.

Для абітурієнтів проводилися оглядові екскурсії навчальними кабінетами, лабораторіями і науково-методичними центрами, комп’ютерними і танцювальними класами, а також спортивним, тренажерним та тенісним залами.

0

Абітурієнти мали змогу оглянути матеріально-технічну базу УДПУ та ознайомитися з умовами проведення лекційних, практичних і лабораторних занять. Потенційним вступникам також розповіли про здійснення наукових досліджень в університеті та організацію студентського дозвілля.

00

Під час лекції «Успішний абітурієнт ― 2019» потенційні вступники ознайомилися з особливостями та новаціями вступної кампанії 2019 року. Також для них було проведено експрес-курси підготовки до ЗНО з української мови, історії України, біології, географії, хімії, англійської мови.

1

Абітурієнтам презентували освітні програми за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр», а також програми подвійного диплома. Зокрема, безкоштовне паралельне навчання в партнерських навчальних закладах.

2

У Центрі психологічного розвитку «Інсайт» потенційні вступники мали змогу пройти комп’ютерну профдіагностику для визначення перспективного напряму при виборі майбутньої професії.

3

Крім того, абітурієнти зустрілися із деканами факультетів, директором інституту, координаторами з питань профорієнтації, представниками приймальної комісії, науково-педагогічними працівниками та студентами університету.

4

«Інформація, отримана від компетентних фахівців, допоможе випускникам шкіл, училищ, коледжів, ліцеїв обрати для навчання УДПУ ― провідний заклад вищої освіти європейського рівня на Черкащині, який забезпечує ринок праці висококваліфікованими та конкурентоздатними фахівцями за широким спектром педагогічних, інженерно-технологічних та економічних спеціальностей», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

5

6

7

8

9

10

11

12

Нагадаємо, нещодавно жіноча збірна Уманського педуніверситету з футзалу стала найсильнішою на Черкащині.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати