сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Реформа освіти в дії: директори шкіл Умані пройдуть перепідготовку

  • Вівторок, 27 листопада 2018, 09:24

Navchannya-dyrektoriv121 листопада відбувся семінар-практикум для директорів закладів загальної середньої освіти міста Умань, Уманського та Христинівського районів.

Навчання проводилося у рамках впровадження реформи середньої освіти в Україні, що має назву «Нова українська школа».

Navchannya-dyrektoriv2

Семінар-практикум для директорів закладів загальної середньої освіти проходив на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум».

Navchannya-dyrektoriv1

Семінар для директорів шкіл проводили тренери Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Зокрема, проректор з науково-методичної роботи Назаренко Г. А., завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Гаряча С. А., завідувач відділу початкового навчання Добровольська Л. Н. та методист інформаційно-ресурсного центру Неділя Л. Ф.

Navchannya-dyrektoriv3

«Проведений семінар є компонентом навчальної програми очно-дистанційного курсу для директорів закладів загальної середньої освіти. Попереду в керівників проходження курсу "Управління школою. Практикум" за дистанційною формою навчання, розміщеного на платформі ED-ERA», ― зазначили у відділі освіти Уманської міської ради.

Navchannya-dyrektoriv4

Довідково.

Нова українська школа ― це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головною метою є створення школи, у якій буде приємно навчатись, і яка даватиме учням не лише знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

У такій школі будуть прислуховуватися до думки учнів, вчитимуть їх критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними. Обов’язковими будуть співпраця та взаєморозуміння між вчителями та батьками школярів.

Нагадаємо, нещодавно поліцейські зайнялися проблемою насильства у школі села Танське Уманського району.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати