сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані через слизькі дороги за тиждень сталося 27 ДТП

  • Понеділок, 26 листопада 2018, 07:22

5ab529a5ebdeee2caf2312423d91adb3 XLЗ 14 по 22 листопада до Уманського відділу поліції надійшло 27 звернень стосовно дорожньо-транспортних пригод. За добу 14 листопада під час снігопаду у місті Умань сталося 14 аварій, повідомив сайт «УманьМедіа».

Виявилося, що до приходу зими були не готові ні уманські водії, ні комунальники.

За словами Миколи Косого, т. в. о. начальника СРПП №1 Уманського відділу поліції, причиною значної кількості аварій було різке погіршення погодних умов. Крім того, більшість транспортних засобів на той момент все ще їздили на літній гумі, що не давало змоги безпечно керувати ними.

«Уманський відділ поліції застерігає водіїв ― не виїжджайте без необхідності на транспортних засобах, якщо їх технічний стан не відповідає усім вимогам. На автомобілях повинні бути встановлені шини із залишковою висотою малюнка протектора, що дозволяє безпечно ним керувати. Крім того, шини повинні бути зимовими, а не літніми», ― зазначив Микола Косий.

Пішоходи також повинні пам’ятати, що у зв’язку з погодними умовами водії не можуть різко зупинити свої транспортні засоби. Тому небезпечно різко виходити на проїжджу частину. Переходити дорогу варто тільки у встановлених для цього місцях ― на пішохідних переходах.

«Хотів би звернутися до комунальних служб. Не забувайте, що в першу чергу ви повинні ліквідувати ожеледицю та посипати проїжджу частину магістральних вулиць, пішохідних переходів, перехресть, крутих підйомів та спусків, а також територію поблизу навчальних закладів та лікарень», ― наголосив Микола Косий.

Нагадаємо, нещодавно в Умані через непосипані дороги швидка не встигла на виклик вчасно.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати