сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчанина піймали на масовій підробці документів для набуття громадянства ЄС

  • Понеділок, 19 листопада 2018, 10:55

passport-Ukraine-visa-free-liberalisation-travel-tourism-EU-Europe-MVasinСлужба безпеки України блокувала виготовлення підроблених документів для отримання іноземного громадянства та довгострокового виїзду до країн Євросоюзу. Фіктивну фірму з оформлення фальшивої документації організував житель Умані разом зі своїм знайомим з Полтави.

Уманчанин та його товариш оформляли «клієнтам» фальшиву документацію для отримання закордонної візи або набуття громадянства однієї з європейських країн. Зловмисники підшукували людей, зацікавлених у незаконному виїзді за кордон, через мережу Інтернет.

n 5436 51936521

«Зловмисники використовували свідоцтво про народження радянського зразка, в яке вносили необхідні дані щодо національності одного із батьків замовника. Свої послуги представники фірми оцінювали від 1000 до 2000 євро за пакет підроблених документів», ― зазначили у прес-службі СБУ.

n 5436 18811948

Під час обшуку правоохоронці знайшли у помешканнях ділків майже двадцять комплектів фальшивої документації, а також зразки бланків, печатки та комп’ютерну техніку з матеріалами, що підтверджують протиправну діяльність. Наразі проводиться експертиза вилучених документів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру в скоєнні злочину.

Нагадаємо, нещодавно уманські поліцейські затримали автомобільного грабіжника.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати