сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Іноземних студентів УДПУ закликали поводитися гідно та дотримуватися законів

  • Неділя, 18 листопада 2018, 09:29

dsc-786114 листопада в Уманський державний педагогічний університет з офіційним візитом прибули Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні та Молдові Аманмурадов Нурберді Аманмурадович та консул Реджепов Парахат Какамурадович.

Візит дипломатів відбувся в рамках регулярних зустрічей Посольства зі студентами з Туркменістану, які навчаються в закладах вищої освіти України. Про це йдеться у повідомленні прес-центру УДПУ.

dsc-7788-2

Представники посольства Туркменістану зустрілися з ректором УДПУ Олександром Безлюдним, щоб обговорити нагальні питання навчання та перебування туркменських студентів в Україні.

dsc-7794-2

Також посол і консул зустрілися з адміністрацією університету, деканами факультетів, працівниками бухгалтерії, дирекцією Українсько-туркменського культурно-освітнього центру та завідувачем відділу по роботі з іноземними студентами.

dsc-7787

На обговорення виносилися питання щодо рівня підготовки іноземних студентів, дотримання ними законів, які регулюють порядок перебування іноземних громадян на території України, правил внутрішнього розпорядку університету та виконання навчального плану.

dsc-7821

Крім того, Аманмурадов Нурберді Аманмурадович особисто зустрівся зі студентами з Туркменістану.

dsc-7861

«Дипломат попросив студентів гідно і достойно представляти свою країну, поважати культуру держави, яка надає їм освіту, а також здобувати хороші знання, щоб у подальшому піднімати національне господарство Туркменістану», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

dsc-7845

Нагадаємо, нещодавно в Умані сталася масштабна ДТП за участі іноземного студента.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати