сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині шахраї обдурюють людей від імені прокуратури

  • П'ятниця, 16 листопада 2018, 14:00

b2b1be5bdc76e00f9f06f9acd6c0906af0739955На території Черкаської області набула значного поширення нова шахрайська схема. Зловмисники телефонують громадянам, бізнесменам, керівникам підприємств, установ чи організацій та вимагають у них гроші від імені обласної прокуратури.

Шахраї представляються працівниками чи керівниками прокуратури Черкаської області. Після цього зловмисники пропонують громадянам за певну суму грошей допомогти у розв’язанні деяких питань або відкрито починають вимагати грошові кошти.

Нещодавно прокуратура Черкаської області заявила, що жодним чином не пов’язана з цією шахрайською схемою.

Правоохоронці закликали громадськість, суб’єкти господарювання, керівників органів державної влади та місцеве самоврядування у випадку отримання подібних дзвінків від імені працівників прокуратури чи інших правоохоронних органів у жодному разі не передавати гроші невідомим особам.

«Про подібні пропозиції, в тому числі факти незаконних вимог вирішити питання за допомогою грошових коштів, необхідно негайно інформувати правоохоронні органи», ― зазначили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, нещодавно у місті Умань невідомі вимагали у громадян значні суми грошей від імені місцевої прокуратури.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати